Search
Close this search box.

Kus süüa Raplamaal?

Gurmee-elamused ja looduslähedane lihtsus. Oma aia saadused ja põnevad metsaannid. Tere tulemast Raplamaa toidumaastikule!

Leitud 16 objekti

Vaga Mama Aasia restoran Raplas

Tere tulemast Vaga Mama maitsete maailma! Pakume Hiina, Tai ja Nepali roogasid. Meie restoranid asuvad 8 erinevas Eesti linnas. Road on valmistatud värsketest koostisosadest Nepali kokkade poolt.

Hütt kodurestorani pitsa valmistamise töötuba

Kodurestoran Hütt, väike Itaalia Raplamaa metsade vahel, on hubane paik Keila jõelammil. Menüüst leiad suurepärase pitsade paleti. Pitsa workshop sobib suurepäraselt mõne tähtpäeva tähistamiseks või tiimiüritusteks. Koolitusel tuleb peakoka abil valmistada ette kogu pitsale minev tooraine, sõtkuda tainas ja pitsa “ahjuvalmiks” meisterdada. Lõpetuseks pitsat ahjus pööritada ja taldrikul valmis seada. Peale töötuba on võimalik lisatasu eest võtta ka sauna! Hind sisaldab koolitust, tervitusjooki ja valitud pitsat ennast.

Piparkoogi Kuningriik – reljeefsete piparkookide valmistamine

Ootame külla Raplamaale Atla mõisa Piparkoogi Kuningriiki! Õpetame valmistama piparkooke reljeefsete vormidega, nagu seda tehti 1000 aastaid tagasi. Piparkoogid küpsetame ja kuldame. Lisaks räägime piparkookide ajaloost meil ja mujal maailmas. Meil on ka põnevad seikluslikud otsimismängud ning kohvikus ootab igat külalist kuum jook ja pirukas. Lõpetuseks valime parima piparkoogi valmistaja, kas Piparkoogi Kuningriigi kuningannaks või kuningaks! Külla on oodatud kõik – nii lasteaialapsed, koolilapsed, firmad kui ka pered ja seltskonnad! 

SOO Restoran

Kutsume Sind eksklusiivsele 5-käigulisele õhtusöögile Maidla mõisa endisesse teenijatemajja. SOO ei ole tavaline restoran. See on maagiline gastronoomiline elamus, kus ajalugu on põimunud minimalismiga. Hubane atmosfäär eksklusiivses võtmes – soe teenindus meie hoolivate teenindajate poolt, kelle missiooniks on tagada, et kõik külalised tunneks end oodatuna.  Meie peakoka käekirja iseloomustavad kvaliteetne tooraine, hoolikalt valmistatud retseptid ja müstilised maitsekombinatsioonid, mida te ehk varem ei ole kogenud. Menüü muutub vastavalt hooajale. Tutvu MICHELINI inspektorite hinnanguga.

Atla Mõisa Moosivabriku külastus

Atla Mõisa Moosivabrik tegutseb 2020 aastast. Alates 2018.a. kevadest asub Atla Mõisas Eesti suurim sinise-kuslapuu põld, kus kasvab 4000 põõsast. Sinine-kuslapuu eriliselt tervislik mari, mis sisaldab palju B-vitamiine ning antioksüdante. Isegi Jaapanis on ütlemine, et kui süüa 3 sinise kuslapuu marja päevas, siis naise ilu on igavene. Meie sinise-kuslapuu, maasika moos on valmistatud Polli laboris meie enda poolt. Moos ei sisalda säilitusaineid ning valmistatud vähese suhkruga. Moosivabrikut saab külastada etteteatades.  

Hollivuud lounge

Keskväljakul asuv kohvik-lounge Hollivuud on armastatud pitsaresto Raplas. Pakume kohalikust veiselihast mahlaseid burgereid, kivipõhjal küpsetatud pitsasid, praade ja salateid. Iga päev maitsvad päevapakkumised.  Tegeleme ka peokorralduse ja toitlustamisega. 

Ruunawere Postimõisa restoran

Ruunawere söögituba asub endise postijaama hoones. Söögitoas on kuni 30 kohta, Härraste toas 12 ja ülemisel korrusel vähemalt 50 kohta.Võimalus ka broneerida endale majutus. Seal saab korraldada nii sünnipäevasid,pulmi ning muid üritusi.

Ööbiku Gastronoomiatalu restoran

Vaid 50 min autosõidu kaugusel Tallinnast ootab sind ainulaadne 5-käiguline õhtusöök, mille paneb kokku Ööbiku talu peremees ja peakokk Ants Uustalu ning mis valmib valdavalt kohalike põllumeeste saadustest ning hooajalistest metsaandidest. Kõikidele külalistele on õhtul sama menüü, jooke soovitavad ja sobitavad toiduga kokad. Ehedad ja eestimaised toiduelamused ootavad avastamist. Vajalik on eelnev kohtade broneerimine.

Ööklubi Club Cinema

Club Cinema on populaarne meelelahutuskoht Raplamaal. Nädalavahetustel ootavad Sind põnevad plaadikeerutajad ja kuumad rütmid. Täpsema pidude kalendri leiad kodulehelt www.clubcinema.ee Tantsi palju jaksad! Lisaks saad siin ka tähtpäevi tähistada. Tutvu meie pakkumistega kodulehel! Soovid priipääsmeid? Võta siis kontakti! www.clubcinema.ee  

Ööklubi MadHouse Raplas

Ööklubi MadHouse on populaarne meelelahutuskoht Rapla kesklinnas. Reedeti, laupäeviti ja enne pühi saad varaste hommikutundideni kuumi rütme nautida. Siin ootavad Sind Eesti parimad DJ-d, armastatud esinejad, kvaliteetne teenindus ja turvaline keskkond. Lisaks saad siin ka laste sünnipäevi, lastediscosid, tähtpäevi või firmaüritusi pidada. Ruumi jagub nii mängudeks kui ka tantsuks mitmesajale osavõtjale. Pakume oma klientidele mitmeid soodustusi. 

Marju kohvik

Rapla kesklinnas asuv hubane kohvik pakub lihtsaid eestipäraseid toite nii külalistele kui ka kohalikele. Klientide südame on meie kohvik võitnud igapäevaste koha peal tehtud värskete küpsetistega, mis täpselt vanavanaemade retsepti järgi valmistatud. Lisaks on meie toidud valmistatud naturaalsetest toiduainetest ning e-ainetest vabad. Toidus kasutatavad marjad ja seened on korjatud Raplamaa oma metsadest ja aedadest. Tulge ja maitske toitu, mida võite usaldada!

Meie Pubi

Meie Pubi mahutab kahele korrusele kokku 150 inimest. Lisaks on 20 kohaline saal. Meelelahutust pakub piljardilaud ja suurelt ekraanilt jooksvad spordiülekanded. Vanasti asus Meie Pubi maa-alal Rapla suurärimehe töökoda, mille taga töömeestele meeldis õlut juua ja laulu joristada. Vahel juhtus sinna ka armastatud Eesti helilooja Raimond Valgre.

Cinema Cafe & Catering

Hubases kohvikus on kohti 40-le, suures saalis kuni 80-le, suvisel ajal on maja ees avatud suur väliterrass. Meid iseloomustab kiire teenindus ja odavad hinnad! Meie juures saad kohapeal valmistatud värskeid ja maitsvaid küpsetisi. Lisaks saad tellida catering teenust, tellida peolaudu ja tähistada tähtpäevi. Majas on ka seminariruum ning majutuskohad. Nädalalõpul avab peale kohviku sulgemist uksed ööklubi Club Cinema.

Arturi Trahter

Arturi Traher asub endisaegse Valtu mõisa maadel. Hubane kaminasaal mahutab vähemalt 40 külalist. Aegade jooksul on selles hoones olnud nii laut, saekaater kui ka tööliste pesuruum. Endistest Valtu mõisa hoonetest saad näha säilinud õllepruulikoda, tarekuivatit ja hobusetalli. Meil saad tähistada erinevaid tähtpäevi. Traditsioonilised üritused on Volbriöö ja Jaanipäev.

Ruut 66 Pub

Pakume emade ja vanaemade aegsetest retseptidest pärit ning soodsate hindadega maitsvaid roogasid.  Kui on vaja pidada pidu, siis võta ühendust ja leiame lahenduse.

Šašlõkibaar Karavan

Hubane šašlõkibaar Karavan asub Rapla kesklinnas. Puidust sisekujundus ja kamina soojus loob mõnusa atmosfääri. Pakkumises kodused lõunapausid ja maitsvad road grillilt.
Ööbiku gastronoomia talu

Ööbiku Gastronoomiatalu restoran

Vaid 50 min autosõidu kaugusel Tallinnast ootab sind ainulaadne 5-käiguline õhtusöök, mille paneb kokku Ööbiku talu peremees ja peakokk Ants Uustalu ning mis valmib valdavalt kohalike põllumeeste saadustest ning hooajalistest metsaandidest. Kõikidele külalistele on õhtul sama menüü, jooke soovitavad ja sobitavad toiduga kokad.

Ehedad ja eestimaised toiduelamused ootavad avastamist.

Vajalik on eelnev kohtade broneerimine.

vaga mama Raplamaal

Vaga Mama Aasia restoran Raplas

Tere tulemast Vaga Mama maitsete maailma!
Pakume Hiina, Tai ja Nepali roogasid. Meie restoranid asuvad 8 erinevas Eesti linnas. Road on valmistatud värsketest koostisosadest Nepali kokkade poolt. 

hollivuud-lounge-inside_

Hollivuud lounge

Keskväljakul asuv kohvik-lounge Hollivuud on armastatud pitsaresto Raplas.
Pakume kohalikust veiselihast mahlaseid burgereid, kivipõhjal küpsetatud pitsasid, praade ja salateid. Iga päev maitsvad päevapakkumised. 
Tegeleme ka peokorralduse ja toitlustamisega. 

Atla Mõisa Moosivabriku külastus

Atla Mõisa Moosivabriku külastus

Atla Mõisa Moosivabrik tegutseb 2020 aastast.

Alates 2018.a. kevadest asub Atla Mõisas Eesti suurim sinise-kuslapuu põld, kus kasvab 4000 põõsast. Sinine-kuslapuu eriliselt tervislik mari, mis sisaldab palju B-vitamiine ning antioksüdante. Isegi Jaapanis on ütlemine, et kui süüa 3 sinise kuslapuu marja päevas, siis naise ilu on igavene.

Meie sinise-kuslapuu, maasika moos on valmistatud Polli laboris meie enda poolt. Moos ei sisalda säilitusaineid ning valmistatud vähese suhkruga.

Moosivabrikut saab külastada etteteatades.

Skip to content