Search
Close this search box.

Majutus Raplamaal

Raplamaa tervitab sind rahu, vaikuse ja ürgse loodusega. Tule lõõgastuma!

Leitud 26 objekti

Parvevillad

Eestis ainulaadses ujuvas Parvekülas on nüüd 4 uut Parvevillat. Sobib ideaalselt nii paaridele, peredele ning sõpruskonnale. Parvevillad sobivad kasutamiseks aastaringselt. Villa mahutab 2+2+1 lisakoht. Kõikides villades on saun (3 elektrikeris ja 1 puukeris), kööginurk koos tehnika ja nõudega. Suurus 60m2 + 18 m2 terrass koos grilli ja tarvikutega. Teisel korrusel 54 m2 päikeseterrass kamamistoolide, laua ja nurgadiivaniga. Villades ka klaasuksega kaminad+ küttepuud. Lisavõimalusena saab kasutada vesijalgrattaid, kanuusid, matkata rabas, tellida cateringi. Kümblustünni kasutamise võimalus.

Valgusmaja

Pakume võimalust korraldada üritusi ning ööbida nii eraisikutele kui ka ettevõtetele looduskaunis keskkonnas Tallinnast vaid tunniajalise autosõidu kaugusel Raplamaal. Sõltuvalt üritusest võtame rõõmuga vastu kuni 50 inimest, majutust saame pakkuda kuni 30 inimesele. Suvisel perioodil on võimalus nautida avarat terrassi ja välibasseini. Meie hoovis on õunapuuaed ning avar pargiala, kus saab korraldada ka suuremaid sündmusi. Lisaks pakume toitlustamist, seminariruumi koos vajaliku tehnikaga, kiiret internetiühendust ning mitmekülgseid vaba aja veetmise võimalusi ümbruskonnas.

Rapla külalistemaja

Rapla Külalistemajas pakume majutust ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Toad asetsevad kahe kaupa boksides. Kõikides tubades on Wi-Fi. Kahe toa kohta on üks wc ja duširuum. Majal on köök mitme pliidi ja külmikuga mis on kõigile ööbijatele vabalt kasutamiseks.

Metsakuurorti puhkekeskus

Asume looduskaunis ja maagilises Raplamaal. Tallinnast u 40-minutilise autosõidu kaugusel. Metsakuurort on koht, kuhu saad tulla puhkama kaaslasega, perega või sõpradega. Pakume majutust palkmajades, lõõgastavat vene sauna, köetavat tünnisauna ja raviomadustega šungiiditünni. Lisaks veel telkimisvõimalust ja meie külalised saavad kasutada erinevaid grillimisalasid. Erinevaid üritusi saab korraldada Vägeva püstkojas ja puhkeplatsil. Lisaks saab meie juures pidada erinevaid väliüritusi. Metsakuurortis asub ka loomapark ja linnumaja. Enne loomapargi külastust anna kindlasti oma tulekust teada!

loond° saunamaja

Tunne end nagu külastaksid oma sõbra maja! Naudi oma puhkust hubases majakeses keset kaunis Eestimaa loodust. Saunamajas on voodid 4-le pluss kaks kohta diivanvoodil, saun, terrass ja suvel kasutatav kümblustünn. Tasuta wifi ja parkimine. Naudi maaelu võlu, see on ideaalne koht perele või sõpruskonnale!

Maidla loodusvilla Poku

Inspiratsioon Poku jaoks tuli Maidla omanäoliselt soiselt maastikult, kus leidub palju Carex stricta’t ehk tarnasid (looduslikke puhmaid). Eestlased kutsuvad neid lihtsalt pokudeks lasteraamatu (Edgar Valteri Pokuraamat) ja selle peategelaste – Pokude järgi.Loodusvilla Poku koosneb 7 eri suurusest pokust, mis on kõik eraldi ruumid kaunite kuppellagede ning maaliliste vaadetega üle Maidla märgalade. Tähistamaks Eesti traditsioone ja ajalugu on Poku katus valmistatud pilliroost. See looduslik ja autentne välimus sulandub ideaalselt Maidla ümbritsevasse keskkonda.

Tiigrisilma Treehouse

Tule puhka metsas, puu otsas. Täpselt nii nagu sa tegid seda väikse lapsena, aga meie onn on tänapäevane ja kaasaegsete mugavustega. Tiigrisilmal saad sa võtta aega ning päriselt puhata. Jäta kõik argimõtted seljataha ning tule veeda aega meie muinasjutulises puuonnis. Sind tervitavad kõik meie toredad koduloomad, kes ootavad hea meelega kõiki külalisi, et neile maiuseid toodaks. Tule ja  saa osa ühest toredast elamusest. Olete teretulnud!

Maidla loodusvilla Käbi

Unikaalne hotell Loodusvilla Käbi pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast. Inspiratsioon Käbi jaoks tuli otse loodusest. Maja võiks välimuselt pidada männikäbide suureks vennaks just tänu välisfassaadi materjalile. Välimullivann on see, mis muudab kogemuse ainulaadseks.Öö looduses sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla Mõisa kompleksis.

Viduva Puhkemaja

Vaid üks tund autosõitu pealinnast ja Sind ootab hubane rehielamu, kus kohtuvad vana talumaja hubasus ning tänapäevane mugavus. Lisaväärtust lisavad mõnus leilisaun ning kümblustünn jõekese ääres, ümber vaid metsad ja põllud. Peamajas, kus kokku 8-10 magamiskohta, asub neli maakodust inspireeritud magamistuba. Kolmes neist leiad laia kahe inimese voodi ning ühes toas kaks eraldi voodit. Maja on varustatud kõigega, mida üheks mugavaks puhkuseks vaja. Suvisel perioodil võimalik rentida aidamaja, milles kokku 6 magamiskohta. Ühes toas lai kahe inimese voodi ja üks nelja eraldi voodiga tuba. 

Majutus Märjamaa spordihoones

Märjamaa südames on avatud uus ja moodne spordihoone, mis pakub nii soodsat majutust lihtsates, kuid mugavates tubades ning lisaks ka sportlikku vaba aja veetmise võimalust.

Planeerige unustamatu elamus juba täna!

Raplamaa on mõnus puhakamiseks ja ajaveetimiseks

Helista

Maidla loodusvilla Käbi

Maidla loodusvilla KÄBI

Unikaalne hotell Loodusvilla Käbi pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast.
Inspiratsioon Käbi jaoks tuli otse loodusest. Maja võiks välimuselt pidada männikäbide suureks vennaks just tänu välisfassaadi materjalile. Välimullivann on see, mis muudab kogemuse ainulaadseks.

Öö looduses sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla Mõisa kompleksis.

Maidla loodusvilla KASEKE

Maidla loodusvilla KASEKE

Unikaalne ja modernne loodushotell Nature Villa KASEKE pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast.

Läbi ajaloolise Maidla mõisa pargi juhatame külalised imelisse Villasse, mis asub eraldatud looduses. See kaasaegne klaasmaja KASEKE on loodud spetsiaalselt kaskede vahele ning aitab külastajal end “välja lülitada”.

Öö Villas sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla mõisa kompleksis.

Valgusmaja Raplamaal

Valgusmaja

Pakume võimalust korraldada üritusi ning ööbida nii eraisikutele kui ka ettevõtetele looduskaunis keskkonnas Tallinnast vaid tunniajalise autosõidu kaugusel Raplamaal. Sõltuvalt üritusest võtame rõõmuga vastu kuni 50 inimest, majutust saame pakkuda kuni 30 inimesele.

Suvisel perioodil on võimalus nautida avarat terrassi ja välibasseini. Meie hoovis on õunapuuaed ning avar pargiala, kus saab korraldada ka suuremaid sündmusi.
Lisaks pakume toitlustamist, seminariruumi koos vajaliku tehnikaga, kiiret internetiühendust ning mitmekülgseid vaba aja veetmise võimalusi ümbruskonnas.

Rapla külalistemaja

Rapla külalistemaja

Rapla Külalistemajas pakume majutust ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Toad asetsevad kahe kaupa boksides. Kõikides tubades on Wi-Fi. Kahe toa kohta on üks wc ja duširuum. Majal on köök mitme pliidi ja külmikuga mis on kõigile ööbijatele vabalt kasutamiseks

Rapla külalistemaja

Rapla külalistemaja

Rapla Külalistemajas pakume majutust ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Toad asetsevad kahe kaupa boksides. Kõikides tubades on Wi-Fi. Kahe toa kohta on üks wc ja duširuum. Majal on köök mitme pliidi ja külmikuga mis on kõigile ööbijatele vabalt kasutamiseks

Skip to content