Search
Close this search box.
SA RAEK austab oma klientide privaatsust, mistõttu peame kinni järgmistest isikuandmete töötlemise ja säilitamise põhimõtetest.

Isikuandmete kogumine

Kogume vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud Teile teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisevormi täitmisega). Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, kohtumisel, üritusel või telefoni teel.

SA RAEK võib küsida Teilt järgnevaid andmeid:

Isikuandmete töötlemine ja säilitamine

Kasutame Teie isikuandmeid Teie tellimuste täitmiseks ja Teile teenuste osutamiseks. Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatel osapooltele (v.a. seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel riigiasutustele). Teil on õigus igal hetkel taotleda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@visitraplamaa.ee. Kui olete liitunud meie uudiskirja listiga, saate sellest lahkuda igal hetkel, vajutades uudiskirja jaluses olevale listist lahkumise lingile või kirjutades: info@visitraplamaa.ee. Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie andmeid seaduses ette nähtud viisidel.

Lisainfo ja küsimuste korral palun võtke ühendust: info@visitraplamaa.ee.

Skip to content