Search
Close this search box.

Seminariruumid Raplamaal

Raplamaalt on pärit pikk rida andekaid inimesi. Siinmail on õhus häid mõtteid ja inspiratsiooni. Tule mõtteid koondama!

Leitud 15 objekti

Susi Stuudio (helisalvestusstuudio)

Susi stuudio asub Rapla Kultuurikeskuse ruumides ning selle eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset helisalvestusvõimalust solistidele, bändidele, instrumentalistidele, luuletajatele jt ka väljaspool pealinna. Stuudio on saanud oma nime tänaseks meie hulgast lahkunud ning Raplast pärit ettevõtte Eventech OÜ tegevjuhi Tõnu Susi austuse valduseks. Austades oma kodukohta ja väärtustades oma pärinemist, eksponeeritakse Susi Stuudio seintel Rapla levimuusika ajalugu.

Tohi Distillery külastuskeskus

Tohi Distillerys on 2020 aastal renoveeritud ruumid koosolekuteks, tähtpäevadeks või firmaüritusteks. Esimesel korrusel asub TOHI džnnivabrik koos mõnusa TOHI Baari ja Peasaaliga. Suvel pääseb siit otse aeda, mööda voolava Keila jõe kaldale või terrassile värskes õhus aperitiivi nautima. Teisel korrusel asuvad kaks saali ning avar garderoob. Ruumid mahutavad 25 kuni 150 inimest.

Paisu Talu seminariruumid

Paisu Talu pakub ruume nii väikesteks seminarideks kui ka suuremateks kokkusaamisteks. Peamaja koolitusruum mahutab teatristiilis kuni 40 külalist ning U-kujulise plaaniga kuni 25 külalist. Saunamaja ruum sobib ideaalselt väikeseks koolituseks kuni 15-le külalisele.  Olemas on edukaks koosviibimiseks kõik vajalik: HD ekraan ja pabertahvel.

Rapla kino- ja teatrisaal BLACKBOX

Rapla Kultuurikeskuse renoveeritud teisel korrusel asub 126 mugava pehme tooliga kino- ja teatrisaal BLACKBOX, mis on suurepärane nii kinofilmide, konverentside, stand-up etenduste kui ka kontserdite korraldamiseks.  Saali pääseb mugavalt ka ratastooliga, olemas on toitlustus Hollivuud kohviku näol.  

Parvematkade peo- ja koolitusparv

Tee oma pidu või tööüritus eriliseks ja veeda see vee peal! Peo- ja koolitusparv on aastaringselt kasutatav parv. Parvel on võimalik korraldada koolitusi ja pidusid kuni 80-le inimesele. Parvel on olemas kõik koolituseks või seminariks vajalik tehnika. Jäävabal ajal on võimalik ka liikuda jõel. Parvel on olemas köök, baarilett, 2 tualetti, kamin ja saal. Parve saab ühildada ka teise parvemajadega, kus on olemas ööbimised ja ka saunad. Parvele on võimalik tellida ka bände, esinejaid ja muid meelelahutajaid. Vajadusel pakume ka cateringi.

Ööbiku Gastronoomiatalu suur saal

Raplamaal asuva Ööbiku Gastronoomiatalu suur saal koos kaasaegse konverentsitehnikaga sobib ideaalselt asjaliku koosoleku, seminari, koolituse või isegi konverentsi läbiviimiseks.  Armas taluhõnguline hoone sobib suurepäraselt ka romantilise pulmapeo, soliidse juubeli või lihtsalt laheda peo korraldamiseks. Iga sündmus on unikaalne ja selle õnnestumisele annavad lisaväärtust veel ka Ööbiku resto poolt pakutavad maitseelamused.  Kaunis ümbrus ja maitseelamus on garanteeritud!  

Laukataguse Puhkeküla palkstiilis suvesaal “Kuuse”

Avar palkstiilis väikese kaminaruumi ja väliköögiga suvesaal pakub suve- või talvekuudel ruumi teatristiilis kuni 200le, laudadega istuvas stiilis kuni 200le, banketi stiilis kuni 100le, vastuvõtustiilis kuni 300le, U-kujuliselt kuni 100le inimesele. Vastavalt vajadusele ja inimeste arvule on võimalik suvesaal vahekardinaga muuta kaheks saaliks, siis on väiksemas saali osas ruumi kuni 40le inimesele. Olemas vesi, valgustus, elektrivarustus ja esitlustehnika (ekraan, dataprojektor). Tule tutvu ja pea oma sündmus meie palkstiilis avaras suvesaalis!   

Pidu ja koolitus parvemajades

Parvemajad on ujuvad majad jõel, kus on võimalik pidada suuremaid koosviibimisi, perekondlikke üritusi, nõupidamisi, pulmi, sünnipäevi, suvepäevi jne. Olemas on vajalik tehnika ja WiFi. Pakume ka cateringi teenust, kuid kööginurkades on võimalus ka ise toitu valmistada. Parvemajadesse on võimalik ka ööseks jääda. Väikses parvemajas on magamiskohti 20-le, suures parvemajas 30-le. Kaldal saad kasutada telkimis- ja lõkkeplatsi, mänguväljakut ning rentida vesijalgrattaid, korraldada kanuumatka ja rabamatka, sõita mootorsaanidega või kala püüda. Vastavalt soovile liigub maja Sulle sobivasse jõekääru.

Eidapere mõisa seminariruumid

Eidapere mõisas on võimalik majutuda 30 inimesel kahe- või kolmekohalistes tubades. Kokkuleppel ka toitlustamine. Olemas on seminariruum. Mõisa pargis saab telkida.

Ruunawere Postimõis Hotelli seminariruumid

Ruunawere Hotell on loodud inimestele, kes armastavad vaikust, rahu ja soovivad olla ümbritsetud puutumatu Eestimaa loodusega. Ruunaweres oled linnakärast eemal. Oled oodatud pidama sünnipäevi, pulmi, ettevõtete üritusi või seminare.
Rapla Keskraamatukogu seminariruum

Rapla Keskraamatukogu seminariruum

Rapla Keskraamatukogu saali on võimalik rentida nii konverentsideks kui ka seminarideks kogu raamatukogu lahtiolekuaja vältel. Konverentsisaali hind sisaldab pabertahvlit, ekraani, dataprojektorit, sülearvutit, soovi korral CD-mängijat.

Seminariruumis on üleval ka pidevalt uuenevad näitused. Hinna leiab Rapla Keskraamatukogu kodulehelt.

Rapla Kultuurikeskus

Rapla Kultuurikeskus

Kultuurikeskus võib koosoleku, seminari või mõne muu ürituse toimumispaigana olla parim võimalik koht Raplas.  Avalik ruum linna keskel on suurepäraseks peatuspaigaks külalisele ja meeldiv ajaveetmiseks kohalikele. Ruumide ja erinevate võimaluste valik on mitmekesine.

SUUR SAAL – saalis  224 istekohta ühel tasapinnal ja rõdul 66 istekohta astmeliselt.
KAMMERSAAL – 50 istekohta.
WEINBERGI SAAL –  40 istekohta

Rapla Kultuurikeskuses asuvad erinevad nimelised toad: LINDA TUBA, SUSI STUUDIO, VALGRE TUBA, RÜTMANI GALERII, WEINBERGI SAAL ja kohvik/lounge HOLLIVUUD.

Skip to content