Search
Close this search box.

Majutus Raplamaal

Raplamaa tervitab sind rahu, vaikuse ja ürgse loodusega. Tule lõõgastuma!

Rapla linnatuur

Rapla linnatuur tutvustab Rapla olulisemaid vaatamisväärsusi ja tõmbekohti. Tuuri on võimalik läbida jalgsi või jalgrattaga ning on jõukohane igas vanuses huvilisele. Kõiki objekte saab külastada ööpäevaringselt ja tasuta, välja arvatud Rapla Turismiinfokeskus, mis on avatud tööpäeviti.  Omal käel rahulikus tempos tuuritades kulub vaatamisväärtustega tutvumiseks umbes paar tundi. Kehakinnitust pakuvad objektide lähedustesse jäävad kohvikud, ostlemisrõõmu pakuvad väikepoed. Antud vaatamisväärsuseid võib külastada nii Raplast läbisõidul kui ka linnakülastuseks eraldi aega võttes.

Tohi Distillery tuur

Tule külla! TOHIb küll! Tohisoo mõisa ajaloolises viinaköögis on end sisse seadnud kaasaegne džinnivabrik. Aga TOHI pole lihtsalt džinnivabrik. Meile saab külla tulla ja ise päris ligidalt näha, kuidas valmib džinn. Tuuril räägime, kuidas džinni tehakse ja avaldame mõned saladused. Soovijatele ka degusteerimine. Tule testi, kas tunned kadakamarjade, muraka või kirevilja noote. TOHI Distillery asub vaid 35 minuti sõidu kaugusel Tallinnast, Kohilas.

Giidiga ekskursioon Puraviku Tuuleveski Sepikojas

Ekskursioonil räägib giid sepalugusid, näitab seppade igapäevatööd, sepatööks kasutatavaid tööriistu ning masinaid. Külastajatel on võimalus minna läbi veski seitsme korrusekambri veskitiibade võllini, kust avaneb avar vaade endisele Mitšurini sovhoosi õunaaiale. Siin saad sepatöö saladusi avastada ja värskelt valminud sepiseid kaasa osta. Kõik sepised valmivad kliendi soovide järgi tellimustööna kasutades vanu sepatöövõtteid või kaasaegseimaid võimalusi. Kultuurimälestiste riiklik register

Planeerige unustamatu elamus juba täna!

Raplamaa on mõnus puhakamiseks ja ajaveetimiseks

Helista

Maidla loodusvilla Käbi

Maidla loodusvilla KÄBI

Unikaalne hotell Loodusvilla Käbi pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast.
Inspiratsioon Käbi jaoks tuli otse loodusest. Maja võiks välimuselt pidada männikäbide suureks vennaks just tänu välisfassaadi materjalile. Välimullivann on see, mis muudab kogemuse ainulaadseks.

Öö looduses sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla Mõisa kompleksis.

Maidla loodusvilla KASEKE

Maidla loodusvilla KASEKE

Unikaalne ja modernne loodushotell Nature Villa KASEKE pakub külastajatele privaatset elamusmajutust, kus on võimalik kogeda imelisi vaateid hubases ent luksuslikus ning ainulaadses villas, mille on disaininud arhitekt Mari Hunt. Villa asub Raplamaal, vaid 50 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast.

Läbi ajaloolise Maidla mõisa pargi juhatame külalised imelisse Villasse, mis asub eraldatud looduses. See kaasaegne klaasmaja KASEKE on loodud spetsiaalselt kaskede vahele ning aitab külastajal end “välja lülitada”.

Öö Villas sisaldab ka imemaitsvat hommikusööki ning tuuri Maidla mõisa kompleksis.

Valgusmaja Raplamaal

Valgusmaja

Pakume võimalust korraldada üritusi ning ööbida nii eraisikutele kui ka ettevõtetele looduskaunis keskkonnas Tallinnast vaid tunniajalise autosõidu kaugusel Raplamaal. Sõltuvalt üritusest võtame rõõmuga vastu kuni 50 inimest, majutust saame pakkuda kuni 30 inimesele.

Suvisel perioodil on võimalus nautida avarat terrassi ja välibasseini. Meie hoovis on õunapuuaed ning avar pargiala, kus saab korraldada ka suuremaid sündmusi.
Lisaks pakume toitlustamist, seminariruumi koos vajaliku tehnikaga, kiiret internetiühendust ning mitmekülgseid vaba aja veetmise võimalusi ümbruskonnas.

Rapla külalistemaja

Rapla külalistemaja

Rapla Külalistemajas pakume majutust ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Toad asetsevad kahe kaupa boksides. Kõikides tubades on Wi-Fi. Kahe toa kohta on üks wc ja duširuum. Majal on köök mitme pliidi ja külmikuga mis on kõigile ööbijatele vabalt kasutamiseks

Rapla külalistemaja

Rapla külalistemaja

Rapla Külalistemajas pakume majutust ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Toad asetsevad kahe kaupa boksides. Kõikides tubades on Wi-Fi. Kahe toa kohta on üks wc ja duširuum. Majal on köök mitme pliidi ja külmikuga mis on kõigile ööbijatele vabalt kasutamiseks

Skip to content